Orgány a komise

Valná hromada

Valná hromada je nejvyšším orgánem SČF, koná se jednou za 5 let a účastní se jí delegáti všech základních organizačních jednotek SČF.

Předsednictvo

Předsednictvo je nejvyšším orgánem SČF mezi valnými hromadami.
Členové předsednictva
Přijatá usnesení

Revizní komise

Revizní komise je tříčlenná. Mezi její hlavní činnosti náleží kontrola hospodaření SČF a dohled na dodržování Stanov a vnitřních předpisů.

předseda revizní komise:

• PhMr. Vladislav Beneš

členové:

• Radim Neuvirt
  • Ing. Mgr. Rudolf Schindler

Komise znalců SČF

Komise znalců sdružuje filatelistické odborníky (členy SČF), kteří svou předchozí činností prokázali vysokou úroveň znalostí v oborech svých filatelistických aktivit a jsou ochotni a schopni poskytovat členům SČF a popř. i dalším zájemcům poradenské a znalecké služby.

Komise jurymanů

Komise znalců sdružuje filatelistické odborníky (členy SČF), kteří svou předchozí činností prokázali vysokou úroveň znalostí v oborech svých filatelistických aktivit a jsou ochotni a schopni kvalifikovaně působit jako hodnotitelé (jurymani) na soutěžních filatelistických výstavách pořádaných SČF, a popř. i dalšími filatelistickými svazy (členy FEPA nebo FIP).